Webshop » Gin » Citadelle Gin Rouge, 70cl - 41,2°

Citadelle Gin Rouge, 70cl - 41,2°

GIN_0051 Citadelle Gin Rouge, 70cl - 41,2°

Citadelle Gin Rouge, 70cl - 41,2°

Inhoud : 70cl
Alc. Vol. : 41.2% ABV
Herkomst : Frankrijk

Citadelle Gin Rouge is één van de vele referenties die je momenteel bij Rumology.be kan aankopen, zowel online als in onze fysieke winkel te Bilzen-Hoeselt. 

Citadelle Gin Rouge – Franse elegantie in een rode gloed
Citadelle Gin Rouge is een verfrissende en fruitige twist op de klassieke Citadelle Gin, doordrenkt met een selectie van rode vruchten en bloemen die zorgen voor een levendige kleur en een subliem aromatisch profiel. Deze gin is een eerbetoon aan de Franse terroir en vakmanschap, met een innovatieve spirit die tegelijk speels én verfijnd is.

Tasting notes :
Citadelle Gin Rouge opent met een geurige explosie van verse frambozen, aalbessen en bosbessen, gevolgd door florale toetsen van hibiscus en viooltjes. In de mond onthult zich een harmonieuze balans tussen het zoete van rood fruit en de kruidige, jeneverbes gedreven basis van de originele Citadelle Gin. De afdronk is soepel, licht drogend en heerlijk verfrissend — perfect voor zomerse cocktails of een creatieve G&T.

Over Citadelle Gin
Citadelle werd geboren in het hart van de Franse regio Charente, vlakbij het beroemde Château de Bonbonnet. Opgericht door Alexandre Gabriel, die ook achter het gerenommeerde Maison Ferrand (Plantation Rum, Ferrand Cognac) staat, was Citadelle een van de eerste Franse ambachtelijke gins. De naam verwijst naar een historische citadel waar in de 18e eeuw al distilleeractiviteiten plaatsvonden.

Wat Citadelle uniek maakt, is hun gebruik van open vlam distillatie in kleine koperen pot stills en een complex recept van 19 botanicals, wat resulteert in een uitgesproken en elegante gin. De Rouge-variant bouwt voort op deze basis, met een kleurrijke en fruitige dimensie die het beste van klassieke gin en natuurlijke fruitexpressie combineert.

Perfect serve
Serveer Citadelle Gin Rouge met een premium tonic, een schijfje limoen en enkele verse bessen. Ook uitstekend in cocktails als een Negroni Rouge of een fruity French 75.

€ 34,00

Beschikbaar - Voorraad: 2


Powered by EasyWebshop